Odkazy na partnerské a zaujímavé web stránky

Stredoveká hostina - Jedinečná prehliadka a stredoveká večera na hrade Ľubovňa pre Vašich blízkych, firmu alebo party v sprievode šermiarov, sokoliarov a historickej hudby.

Skanzen a hrad Ľubovňa - Po mnohé roky je symbolom nad mestom Stará Ľubovňa stredoveký Ľubovniansky hrad.

Ateliér Michal - Fotoslužba v Starej Ľubovni, ale aj na internete. Grafické návrhy, tlač fotografií a plátna, foto služby, video, prepis vhs a mnoho iného

Autokemp a chaty Pieniny - Goralský dvor je ideálnym miestom pre aktívny oddych v prírode počas rodinnej dovolenky s ubytovaním v chatách alebo kempe.

Reštaurácia Kolkáreň - Reštaurácia s bowlingom na námestí v Starej Ľubovni.

Tradičná reštaurácia a penzión - Penzión Kamenný dvor s ubytovaním v apartmánoch a reštauráciou so slovenskou kuchyňou sa nachádza pri travertínovom kráteri v obci Vyšné Ružbachy.

Rodinný penzión Vyšné Ružbachy - Penzión Glinec poskytuje ubytovanie vhodné hlavne pre rodiny, školské výlety a firemné akcie počas celého roka.

Tvorba web stránok - Profesionálne web stránky a internetové obchody, SEO optimalizácia pre vyhľadávače a tvorba grafiky.

Manažment a organizovanie podujatí - PATRON COMPANY SLOVAKIA, s.r.o. zabezpečuje širokú ponuku služieb v oblasti organizovania podujatí na kľúč. Event marketing, catering, rôzne oslavy a párty, firemné víkendy, teambuildingy, zážitkové programy a atrakcie.
 

 V prípade záujmu o výmenu odkazu kontaktuje nášho webmastra na email odkazy(zavináč)peknastranka.sk